Повалій заспівала для лісників у сибірській глушині та пробила чергове дно

Читать на русском

Повалій заспівала для лісників у сибірській глушині та пробила чергове дно

Повалій заспівала для лісників у сибірській глушині та пробила чергове дно

Колись відома в Україні співачка та екснардеп Таїсія Повалій тепер гастролює малими містами та селищами Росії. Вихідними артистка засвітилася з виступом в сибірській глушині Іркутської області.

Судячи з усього, співачка повторює шлях іншої колеги-запроданки Ані Лорак. Якщо та якось приїжджала вітати робітників птахофабрики в одне з російських міст, то Повалій примчалася розважати лісників з нагоди їхнього професійного свята. Про цю "знаменну" подію написали на одній із фан-сторінок артистки.

Пішла стопами Ані Лорак? Повалій заспівала для лісників у сибірській глушині та пробила чергове дно uqidrkiqxeiqxdant

В інстаграмному мікроблозі пафосно розмістили більше десятка фрагментів з виступу співачки на місцевій площі. Однак всі відео зафільмовані з одного ракурсу – камера націлена на сцену. Судячи з того, що оператор ні разу не показав глядачів, їх прийшло небагато.

І це не дивно. Справи у Повалій, яка живе та працює в Росії, йдуть не дуже добре. В одному з нещодавніх інтерв’ю колишній російський директор співачки Сергій Лавров заявив, що виконавиця ніколи не була там популярною. За його словами, Повалій не вдається збирати повні зали, та й успішних турів не було.

"Вона ніколи не збирала зали. Завжди, як то кажуть, "три каліки в залі". Повалій ніколи не була зіркою номер один. Корпоративи у неї були, але небагато. У Повалій є одна пісня, яка пішла в народ – "Одолжила". І усе, більше, на мою думку, немає нічого", – сказав Сергій Лавров у коментарі РосЗМІ.

Лавров заявив, що росіяни не хочуть іти до неї на концерти: "Наші громадяни не розбираються: на чиєму боці Повалій або та сама Лорак. Розуміють: Україна і все". Наприкінці березня у співачки були заплановані концерти по сибірських містах, однак виступи скасували через відсутність попиту на квитки. В один з концертних залів, який має 770 місць, було продано всього 40 квитків.

Сама Повалій не втрачає надію закріпитися в російському шоу-бізнесі. Співачка з чоловіком мешкає в Москві, де винаймає трикімнатну квартиру, куди нещодавно переїхала й її мати. Щоб залишатися на плаву, артистка-запроданка готова на будь-які кроки (читай: зради). Приміром, дала інтерв’ю одному з російських пропагандистських інтернет-порталів в кращих традиціях путінських методичок.

"Я – з Росією. Я за те, щоб відбулося повернення із зомбованого стану, в якому перебуває Україна, до нормального життя. Моя душа розривалася, коли в Одесі горіли люди у Будинку Профспілок. Я плакала, коли в авіакатастрофі гинула доктор Ліза, хоча в Україні багато хто так радів її смерті… Я не вірила, що це мої земляки! І тому чекала настання часу справедливості. Зрештою, воно настає. Дуже хочу, щоби люди на Донбасі жили так, як хочуть самі, щоб їм нічого не нав’язували, не ґвалтували. І зараз саме за це йде боротьба", – видала відома українка.

"Відчуваю, що Росія зараз мене боронить. У мене з’явилася надія. Володимир Путін для мене – це та людина, яка може зберегти сильну Росію і позбавити світ від нацизму, з яким я зіткнулася безпосередньо", – додала співачка.