"Ліжко героя": у РФ товариші створили "кринжовий" меморіал для вбитого окупанта

Читать на русском

"Ліжко героя": у РФ товариші створили " кринжовий " меморіал для вбитого окупанта

Російські десантники створили дивну інсталяцію на честь товариша по службі, який воював проти України та був ліквідований Силами оборони.

Як повідомляє в Твіттері естонський військовий блогер Dmitri, товариші по службі Івана Охтирського — колишнього військовослужбовця 76-ї дивізії ПДВ — вирішили створити у своєму штабі особистий куточок пам’яті окупанта і виклали в соцмережах відповідні фото. Це виявилася "спальна композиція", яка являє собою тумбочку з фото, прибиту до стіни полку і ліжко, застелене покривалом з символікою 175-го окремого розвідувального батальйону.

Імпровізована спальня обгороджена за принципом реальної музейної експозиції — червоним канатом, який накинутий на "золочені" стовпчики.

Згідно з даними з відкритих джерел, молодший сержант Іван Охтирський, 1988 року народження. Був командиром відділення 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії Повітряно-десантних військ Росії, загинув на території України 15 січня 2023 року. За участь у війні проти України посмертно отримав звання "Героя РФ".

У 2008 році Охтирський був в числі російський військових, які брали участь у нападі на Грузію, за що був нагороджений. Похований окупант у Пскові.

 queiqxeihuixkant