Шевченківський суд Києва зняв арешт з будинку одного з організаторів вбивст на Майдані
VIN TOP

Новости

Шевченківський суд Києва зняв арешт з будинку одного з організаторів вбивст на Майданіскасував арешт, накладений на майно екс-секретаря РНБО Андрія Клюєва. Відповідне рішення в п’ятницю, 20 серпня, затвердила суддя Лідія Щебуняєва, повідомляє видання watchersdotmedia.

Об этом сообщает Новости РУ


Адвокат Марія Синіцина просила скасувати арешт на майно, вилучене під час обшуку в будинку в Козині. Вона наполягала, що Андрій Клюєв ніколи не проживав на цій території. А будинок і все майно в ньому належить батькам посадової особи.
При цьому прокурор Олексій Клименко зазначив, що в справі більше 80 постраждалих, зазначає ZN.ua. Крім того, потерпілі заявляли цивільні позови про відшкодування моральної шкоди. Зазначене майно, на яке накладено арешт, може служити джерелом відшкодування шкоди потерпілим в разі, якщо суд визнає Клюєва винним.


Зрештою, суддя Щебуняєва повністю задовольнила клопотання адвокат Синіциної.


«Суд постановив: клопотання Синіциної про скасування арешту майна задовольнити. Скасувати арешт майна, яке було вилучено під час обшуку в 2016 році», — ухвалила суддя.


Нагадаємо, 26 лютого 2014 у відношенні Андрія Клюєва і ряду інших чиновників режиму Януковича було відкрито кримінальне провадження за фактом організації умисних вбивств під час протестів в листопаді 2013 лютому 2014.


«Аргумент»

Источник: Инсайдер РУ

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ